Jsme moderní a přátelská nemocnice, přes 150 let se staráme o Vaše zdraví.

Pardubická krajská nemocnice, a.s. náleží k největším zdravotnickým zařízením Pardubického kraje. Na 5 klinikách, resp. 39 odděleních je ročně na 932 lůžkách hospitalizováno okolo 32.500 nemocných a provedeno okolo 385.000 ambulantních ošetření.

více informací

RSS novinky

Poslední aktuality

Fúze krajských nemocnic pokračuje podle plánu | 20.11.2014
Fúze nemocnic akutní lůžkové péče Pardubického kraje se uskutečňuje podle plánu. Rada Pardubického kraje vzala na vědomí informaci o průběhu fúze a předloží ji k projednání na nejbližším zasedání Zastupitelstva Pardubického kraje 11. 12. 2014. 

Lékaři Pardubické krajské nemocnice v Českém rozhlasu | 18.11.2014
Tři současní nebo bývalí primáři Pardubické krajské nemocnice, a.s. v průběhu několika dnů usedli k mikrofonu ve studiu Českého rozhlasu Pardubice. Nejen o činnosti svých oddělení postupně hovořili MUDr. Kubeš, MUDr. Bureš a MUDr. Mgr. Zálabská. 

Cévní chirurgové prezentovali své zkušenosti v zahraničí | 16.11.2014
Cévní chirurgové Chirurgické kliniky Pardubické krajské nemocnice, a.s. uspěli se svou přednáškou v mezinárodní soutěži a vysloužili si pozvání na vědecké sympozium týkající se žilního trombembolismu ve španělské Malaze. 

Mezi prvodárce krve se zařadil i bývalý hokejový gólman Salfický | 12.11.2014
Bývalý hokejový brankář Dušan Salfický poprvé v životě daroval krev. Byl jedním z účastníků náborové akce nazvané „Daruj krev s pardubickými hokejisty“, která dnes vyvrcholila na transfuzním oddělení Pardubické krajské nemocnice, a.s.  

Evropský antibiotický den je zaměřen proti „samoléčbě“ antibiotiky | 11.11.2014
Evropský antibiotický den je každoroční evropská iniciativa v oblasti veřejného zdraví. Na 18. listopadu ji vyhlašuje Evropské centrum pro prevenci a kontrolu nemocí a připojuje se k ní i Antibiotické středisko Pardubické krajské nemocnice, a.s. 

archiv aktualit

Newsletter

Chcete mít čerstvé informace o dění v nemocnici z první ruky? Přihlašte se k odběru novinek a tiskových zpráv do vaší e-mailové schránky.

Informace pro rodičky
Kliniky a oddělení