Jsme moderní a přátelská nemocnice, přes 150 let se staráme o Vaše zdraví.

Pardubická nemocnice náleží k největším zdravotnickým zařízením Pardubického kraje. Na 5 klinikách, resp. 39 odděleních je ročně na 932 lůžkách hospitalizováno okolo 32.500 nemocných a provedeno okolo 385.000 ambulantních ošetření.

více informací

RSS novinky

Poslední aktuality

Podpořte Pardubickou nemocnici v projektu Nemocnice roku 2015 | 30.01.2015
Dejte nám najevo svou spokojenost s poskytnutou péčí a léčbou! Podpořte Pardubickou nemocnici v celostátním projektu Nemocnice roku ČR 2015 a vyplňte dotazníky spokojenosti… 

Vedení nemocnice slavnostně převzalo certifikát o udělení akreditace | 29.01.2015
Akreditační šetření Spojené akreditační komise, jímž Pardubická nemocnice úspěšně prošla na začátku loňského prosince, mělo v tomto týdnu ještě slavnostní tečku. Vedení nemocnice oficiálně převzalo certifikát o udělení akreditace. 

Dětská oční ambulance se proměnila v říši fantazie | 28.01.2015
Jako když se přenesou do říše fantazie. Tak se budou cítit malí pacienti dětské ambulance očního oddělení Pardubické nemocnice díky zbrusu nové výzdobě. Jde o dar Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové, který vytvořil chrudimský výtvarník Libor Škrlík. 

Vedení společnosti se dohodlo s odbory na navýšení mezd | 26.01.2015
Vedení Nemocnice Pardubického kraje, a. s. a vyjednávací tým odborových organizací se dohodly se na navýšení základních tarifních mezd pro zaměstnance - o tři procenta pro lékaře a o pět procent pro nelékařské zdravotnické pracovníky a ostatní skupiny. 

Předčasně narozené děti dostaly nové pelíšky | 21.01.2015
Dva speciální pelíšky a k tomu další dárky pro předčasně narozené děti a jejich maminky přivezli zástupkyně občanského sdružení Dobrotety a Domenico Martucci na novorozeneckou část dětského oddělení Pardubické nemocnice. 

archiv aktualit

Newsletter

Chcete mít čerstvé informace o dění v nemocnici z první ruky? Přihlašte se k odběru novinek a tiskových zpráv do vaší e-mailové schránky.

Informace pro rodičky
Kliniky a oddělení