Jsme moderní a přátelská nemocnice, přes 150 let se staráme o Vaše zdraví.

Pardubická nemocnice náleží k největším zdravotnickým zařízením Pardubického kraje. Na 5 klinikách, resp. 39 odděleních je ročně na 932 lůžkách hospitalizováno okolo 32.500 nemocných a provedeno okolo 385.000 ambulantních ošetření.

více informací

RSS novinky

Poslední aktuality

Chirurgická klinika pořádala krajský mezioborový seminář | 05.03.2015
Chirurgická klinika Pardubické nemocnice pořádala krajský mezioborový seminář. Konal se ve středu 4. března 2015 v hotelu Euro a jeho nosným tématem byly měkkotkáňové tumory dutiny břišní a retroperitonea. 

Oddělení cévní a plastické chirurgie oslavilo 5 let | 02.03.2015
Oddělení cévní a plastické chirurgie Chirurgické kliniky Pardubické nemocnice oslavilo pětileté výročí od svého ustanovení. Vzniklo 1. března 2010 – původně jako oddělení cévní chirurgie, v prosinci 2012 se jeho součástí stala i plastická chirurgie. 

Blíží se otevření multioborového pavilonu | 26.02.2015
Již za několik týdnů se výrazně změní komfort personálu a pacientů Pardubické nemocnice. Finišují přípravy na otevření multioborového pavilonu. Kompletace vybavení je takřka dokončena a brzo moderní novostavba nahradí tři dosluhující budovy. 

Oční lékař Blažek se v Indii učil operovat katarakty za tři minuty | 26.02.2015
Jako v továrně na oční operace. Tak si skoro musel připadat lékař očního oddělení Pardubické nemocnice Jiří Blažek při své měsíční stáži na největší oční klinice světa Aravind Eye Hospital v jihoindickém městě Madurai. 

Odvolání zákazu návštěv na všech odděleních Pardubické nemocnice | 20.02.2015
Na základě rozhodnutí generálního ředitele Nemocnice Pardubického kraje, a. s. Tomáše Gottvalda, byl odvolán zákaz návštěv. 

archiv aktualit

Newsletter

Chcete mít čerstvé informace o dění v nemocnici z první ruky? Přihlašte se k odběru novinek a tiskových zpráv do vaší e-mailové schránky.

Informace pro rodičky
Kliniky a oddělení