Jsme moderní a přátelská nemocnice, přes 150 let se staráme o Vaše zdraví.

Pardubická krajská nemocnice, a.s. náleží k největším zdravotnickým zařízením Pardubického kraje. Na 5 klinikách, resp. 39 odděleních je ročně na 932 lůžkách hospitalizováno okolo 32.500 nemocných a provedeno okolo 385.000 ambulantních ošetření.

více informací

RSS novinky

Poslední aktuality

Vrchní sestra Kusínová získala ocenění na Kongresu nemocí z povolání | 21.10.2014
Vrchní sestra Centra pracovního lékařství Pardubické krajské nemocnice, a.s. Helena Kusínová si přivezla ocenění ze VII. ročníku Kongresu nemocí z povolání s mezinárodní účastí v Luhačovicích za přednášku v nelékařské sekci. 

Primář Bureš obdržel Cenu za mimořádný přínos v oboru gerontologie | 20.10.2014
Držitelem Ceny za mimořádný přínos v oboru gerontologie pro rok 2014 se stal MUDr. Ivo Bureš. Primář Geriatrického centra Pardubické krajské nemocnice, a.s. získal ocenění za prosazování moderního konceptu komplexní geriatrické péče. 

Oddělení dětské chirurgie si připomnělo Světový den úrazů | 19.10.2014
V roce 1992 vyhlásila OSN 17. říjen Světovým dnem úrazů. Letos si tento významný den, a především důležitost prevence před úrazy, připomněli zdravotníci ve spolupráci s učitelkami na oddělení dětské chirurgie Pardubické krajské nemocnice, a.s. 

18. krajský kardiologický seminář | 17.10.2014
Kardiologické oddělení Interní kliniky Pardubické krajské nemocnice, a.s. pořádá již 18. krajský kardiologický seminář. Bude se konat ve čtvrtek 23. října 2014 od 14.00 hodin. Uskuteční se v Rytířských sálech pardubického Zámku. 

Péče o pacienty s onemocněním srdce a cév se zkvalitní | 16.10.2014
V péči o pacienty s onemocněním srdce a oběhového systému nastává v Pardubické krajské nemocnici, a.s. výrazný posun. Nemocní již budou vyšetřeni a léčeni na nových přístrojích, které byly pořízeny díky dotaci z Integrovaného operačního programu. 

archiv aktualit

Newsletter

Chcete mít čerstvé informace o dění v nemocnici z první ruky? Přihlašte se k odběru novinek a tiskových zpráv do vaší e-mailové schránky.

Informace pro rodičky
Kliniky a oddělení