Jsme přátelská nemocnice, staráme se o vaše zdraví

Pardubická nemocnice náleží k největším zdravotnickým zařízením Pardubického kraje. Na 5 klinikách, resp. 39 odděleních je ročně na 932 lůžkách hospitalizováno okolo 32.500 nemocných a provedeno okolo 385.000 ambulantních ošetření.

více informací

RSS novinky

Poslední aktuality

Předčasně narozené děti dostaly spoustu dárků | 23.04.2015
Velké množství pletených čepiček, dupačky, rukavičky, zavinovačky různých velikostí a kojící polštáře. To vše dostaly předčasně narozené děti v Pardubické nemocnici od občanského sdružení Dobrotety a společnosti NatyTex s.r.o. 

Informace ke stěhování oddělení do Multioborového pavilonu | 23.04.2015
V Multioborovém pavilonu (budova č. 17) již zahájila provoz stomatochirurgie a také infekční oddělení. Následně se sem přestěhují plicní oddělení a zubní pohotovost. Zde naleznete aktuální informace k provozu a k provozním omezením v době stěhování. 

Po stagnaci prožívá Pardubická nemocnice éru rozsáhlých investic | 20.04.2015
První náměstek hejtmana Línek a představenstvo Nemocnice Pardubického kraje na radnici seznámili primátora města Charváta se současným stavem Pardubické nemocnice a následně s ním navštívili nový Multioborový pavilon... 

V pátek byl v babyboxu nalezen čerstvě narozený chlapec | 18.04.2015
Do babyboxu v Pardubické nemocnici bylo v pátek 17. dubna 2015 uloženo dítě. Do této speciálně vybavené schránky byl ve 22.23 hodin umístěn donošený, čerstvě narozený chlapec. Je to třetí dítě nalezené v tomto babyboxu za dobu jeho existence. 

Obtíže s hlasem nepodceňujte, radí foniatr | 17.04.2015
Několik desítek zájemců se při Světovém dni hlasu rozhodlo navštívit foniatrickou ambulanci ušního, nosního, krčního oddělení Pardubické nemocnice. "Zájem veřejnosti byl velký, což je velmi pozitivní," říká vedoucí foniatr Jaroslav Praisler v rozhovoru. 

archiv aktualit

Newsletter

Chcete mít čerstvé informace o dění v nemocnici z první ruky? Přihlašte se k odběru novinek a tiskových zpráv do vaší e-mailové schránky.

Informace pro rodičky
Kliniky a oddělení