Jsme moderní a přátelská nemocnice, přes 150 let se staráme o Vaše zdraví.

Pardubická nemocnice náleží k největším zdravotnickým zařízením Pardubického kraje. Na 5 klinikách, resp. 39 odděleních je ročně na 932 lůžkách hospitalizováno okolo 32.500 nemocných a provedeno okolo 385.000 ambulantních ošetření.

více informací

RSS novinky

Poslední aktuality

Multioborový pavilon je připraven pro pacienty | 23.03.2015
Tři oddělení Pardubické nemocnice se již za několik dnů přemístí do moderního Multioborového pavilonu, který dnes hejtman Netolický a 1. náměstek Línek spolu se zástupci stavební firmy slavnostně předali do užívání Nemocnici Pardubického kraje. 

Pardubičtí basketbalisté obdarovali dětská oddělení | 22.03.2015
Pardubičtí basketbalisté v průběhu sobotního ligového utkání proti Děčínu předali dárky pro dětské pacienty Pardubické nemocnice, které zakoupili z výtěžku dražby obrázků z výtvarné soutěže BasketMalování. 

Pardubická a Chrudimská nemocnice mají nové ředitele | 17.03.2015
Na základě výsledku výběrového řízení a po projednání v Radě Pardubického kraje do pozice ředitelky Pardubické nemocnice nastoupí ing. Ivana Urešová, MBA. V čele Chrudimské nemocnice bude stát MUDr. Vladimír Kučera. 

Senioři v Geriatrickém centru dostali záložky do knih od dětí | 12.03.2015
Pacienti Geriatrického centra si mohou ozdobit knížky krásnými ručně vyráběnými záložkami. Už tradičně je pro ně zhotovily děti hospitalizované v Pardubické nemocnici pod vedením učitelek ze Základní a mateřské školy při zdravotnickém zařízení. 

Chirurgická klinika pořádala krajský mezioborový seminář | 05.03.2015
Chirurgická klinika Pardubické nemocnice pořádala krajský mezioborový seminář. Konal se ve středu 4. března 2015 v hotelu Euro a jeho nosným tématem byly měkkotkáňové tumory dutiny břišní a retroperitonea. 

archiv aktualit

Newsletter

Chcete mít čerstvé informace o dění v nemocnici z první ruky? Přihlašte se k odběru novinek a tiskových zpráv do vaší e-mailové schránky.

Informace pro rodičky
Kliniky a oddělení