Jsme moderní a přátelská nemocnice, přes 150 let se staráme o Vaše zdraví.

Pardubická krajská nemocnice, a.s. náleží k největším zdravotnickým zařízením Pardubického kraje. Na 5 klinikách, resp. 39 odděleních je ročně na 941 lůžkách hospitalizováno okolo 32.500 nemocných a provedeno okolo 385.000 ambulantních ošetření.

více informací

RSS novinky

Poslední aktuality

Nemocnice získá 120 milionů korun na investice do přístrojů | 02.07.2014
Výrazný kvalitativní posun v poskytované péči nastane v Pardubické krajské nemocnici, a.s. díky financím z evropských fondů. Byl schválen projekt, díky němž nemocnice získá 120 milionů Kč na modernizaci a obnovu přístrojového vybavení. 

Emeritní primář Hanousek slaví sedmdesátiny | 27.06.2014
Významného životního jubilea se dožívá MUDr. Ladislav Hanousek. Emeritní primář porodnicko-gynekologického oddělení nemocnice v Pardubicích dne 9. července 2014 oslaví své 70. narozeniny. Srdečně mu blahopřejeme! 

Nové přístroje zvýší kvalitu kardiologické péče | 26.06.2014
Lékařům a pacientům kardiologického oddělení Interní kliniky Pardubické krajské nemocnice, a.s. již slouží nové přístroje za bezmála 10 milionů korun. Péče o nemocné s kardiovaskulárními problémy se díky moderní technice znovu posunula výš. 

Děti se učily, jak si správně mýt ruce | 26.06.2014
Instruktáž správné hygieny rukou, která se v Pardubické krajské nemocnici, a.s. konala na začátku května v rámci Světového dne hygieny rukou, má ještě dozvuky. Nácvik správného mytí rukou v uplynulých týdnech probíhal v MŠ Čtyřlístek v Nemošicích. 

Zpravodaj Pardubické krajské nemocnice, a.s. - 2014/2 | 26.06.2014
Novinky v porodnici a v péči o novorozence, úspěchy traumatologů a ortopédů, správná péče o hlas, aktuality z fúze nemocnic. To vše a mnoho dalšího najdete ve druhém letošním čísle Zpravodaje Pardubické krajské nemocnice, a.s. 

archiv aktualit

Newsletter

Chcete mít čerstvé informace o dění v nemocnici z první ruky? Přihlašte se k odběru novinek a tiskových zpráv do vaší e-mailové schránky.

Informace pro rodičky
Kliniky a oddělení