Jsme přátelská nemocnice, staráme se o vaše zdraví

Pardubická nemocnice náleží k největším zdravotnickým zařízením Pardubického kraje. Na 5 klinikách, resp. 39 odděleních je ročně na 932 lůžkách hospitalizováno okolo 32.500 nemocných a provedeno okolo 385.000 ambulantních ošetření.

více informací

RSS novinky

Poslední aktuality

Lékařská knihovna po rekonstrukci nabízí vyšší komfort | 27.04.2015
Lékařská knihovna Pardubické nemocnice získala novou, modernější tvář. V uplynulých týdnech prošla rekonstrukcí, díky níž návštěvníkům nyní poskytuje výrazně kvalitnější komfort. 

Krajský seminář Chirurgické kliniky se bude věnovat karcinomu prsu | 27.04.2015
Karcinom prsu – tato vysoce aktuální problematika bude ústředním tématem multioborového krajského semináře, který pořádá Chirurgická klinika Pardubické nemocnice. Koná se 6. května 2015 od 15.00 hodin v aule FZS Univerzity Pardubice. 

Předčasně narozené děti dostaly spoustu dárků | 23.04.2015
Velké množství pletených čepiček, dupačky, rukavičky, zavinovačky různých velikostí a kojící polštáře. To vše dostaly předčasně narozené děti v Pardubické nemocnici od občanského sdružení Dobrotety a společnosti NatyTex s.r.o. 

Informace ke stěhování oddělení do Multioborového pavilonu | 23.04.2015
V Multioborovém pavilonu (budova č. 17) již zahájila provoz stomatochirurgie a také infekční oddělení. Následně se sem přestěhují plicní oddělení a zubní pohotovost. Zde naleznete aktuální informace k provozu a k provozním omezením v době stěhování. 

Po stagnaci prožívá Pardubická nemocnice éru rozsáhlých investic | 20.04.2015
První náměstek hejtmana Línek a představenstvo Nemocnice Pardubického kraje na radnici seznámili primátora města Charváta se současným stavem Pardubické nemocnice a následně s ním navštívili nový Multioborový pavilon... 

archiv aktualit

Newsletter

Chcete mít čerstvé informace o dění v nemocnici z první ruky? Přihlašte se k odběru novinek a tiskových zpráv do vaší e-mailové schránky.

Informace pro rodičky
Kliniky a oddělení