Jsme moderní a přátelská nemocnice, přes 150 let se staráme o Vaše zdraví.

Pardubická krajská nemocnice, a.s. náleží k největším zdravotnickým zařízením Pardubického kraje. Na 5 klinikách, resp. 39 odděleních je ročně na 932 lůžkách hospitalizováno okolo 32.500 nemocných a provedeno okolo 385.000 ambulantních ošetření.

více informací

RSS novinky

Poslední aktuality

Radioporadna s MUDr. Fialovou o alkoholismu | 21.08.2014
Konzumace alkoholu, alkoholismus a s ním spojená rizika. O této problematice v Radioporadně Českého rozhlasu Pardubice hovořila MUDr. Markéta Fialová z psychiatrického oddělení Pardubické krajské nemocnice, a.s. 

Vznik Centra zátěžové diagnostiky a sportovní medicíny | 18.08.2014
Pardubická krajská nemocnice, a.s. uvedla do provozu Centrum zátěžové diagnostiky a sportovní medicíny při kardiologickém oddělení Interní kliniky. Jako první si ho vyzkoušeli basketbalisté BK JIP Pardubice. 

Radioporadna s MUDr. Menclem o chytré houbě a plísních | 12.08.2014
Pythium oligandrum, tzv. chytrá houba, která dokáže likvidovat plísně. To bylo téma Radioporadny v Českém rozhlasu Pardubice, jejímž hostem byl MUDr. Karel Mencl, CSc., zástupce primářky oddělení klinické mikrobiologie Pardubické krajské nemocnice. 

Nemocnice nabídne neslyšícím online tlumočení do znakového jazyka | 11.08.2014
Pardubická krajská nemocnice, a.s. má připravenu významnou novinku pro neslyšící pacienty. Od organizace APPN má bezplatně zapůjčen tablet, jenž neslyšícím umožní komunikovat se zdravotníky pomocí online tlumočníků do znakového jazyka. 

Benefiční koncert pro kardiologii | 30.07.2014
V pátek 26. září 2014 se v Kulturním domě Dukla uskuteční benefiční koncert pro kardiologické oddělení Pardubické krajské nemocnice, a.s. Začínat bude v 19.00 hodin a zahrají na něm kapely The Glass Onion (Beatles Revival) a Simulantenbande. 

archiv aktualit

Newsletter

Chcete mít čerstvé informace o dění v nemocnici z první ruky? Přihlašte se k odběru novinek a tiskových zpráv do vaší e-mailové schránky.

Informace pro rodičky
Kliniky a oddělení