Jsme přátelská nemocnice, staráme se o vaše zdraví

Pardubická nemocnice náleží k největším zdravotnickým zařízením Pardubického kraje. Na 5 klinikách, resp. 39 odděleních je ročně na 932 lůžkách hospitalizováno okolo 32.500 nemocných a provedeno okolo 385.000 ambulantních ošetření.

více informací

RSS novinky

Poslední aktuality

Mikrobiologie má moderní přístroj k určení původců infekcí a nemocí | 21.05.2015
Oddělení klinické hematologie má nový hmotnostní spektrometr typu MALDI. Jde o první přístroj pořízený v rámci projektu rozsáhlé obnovy a modernizace přístrojové techniky v Pardubické nemocnici z dotace 120 milionů korun z ROP. 

Výbor Radiologické společnosti zasedal v Pardubické nemocnici | 19.05.2015
Tradici zasedání výboru Radiologické společnosti České lékařské společnosti Jana Evangelisty Purkyně v Praze či Brně změnila potřeba poznat situaci také v jednotlivých regionech. V pondělí 18. května zasedal výbor v Pardubické nemocnici.  

X. Pardubické zdravotnické dny se blíží | 16.05.2015
Podesáté se uskuteční konference Pardubické zdravotnické dny. Letošní jubilejní ročník je zaměřen na téma „Současné trendy v ošetřovatelské péči, aneb kam směřujeme…“. Akce se bude konat v pátek 29. května v Kulturním domě Hronovická v Pardubicích. 

Pardubická nemocnice podpořila prevenci nádorových onemocnění | 15.05.2015
Lékaři Pardubické nemocnice se ve čtvrtek 14. května 2015 zúčastnili informační roadshow v rámci projektu podpory prevence vybraných nádorových onemocnění v ČR, která se konala v obchodním centru Palác Pardubice. 

Pardubická nemocnice učila správně si mýt ruce | 07.05.2015
Jak si správně umýt ruce, kdy je potřeba použít dezinfekci a další praktické informace. To vše se nejen veřejnost, ale i zaměstnanci mohli dozvědět 5. května v Pardubické nemocnici, která se již tradičně připojila ke Dni hygieny rukou. 

archiv aktualit

Newsletter

Chcete mít čerstvé informace o dění v nemocnici z první ruky? Přihlašte se k odběru novinek a tiskových zpráv do vaší e-mailové schránky.

Informace pro rodičky
Kliniky a oddělení